BARCO

BARCO

کمپانی بارکو در سال 1934 در کشور بلژیک شروع به فعالیت کرد. حوزه فعالیت شرکت بارکو امروزه به شکل کاملا تخصصی در زمینه سیستم های نمایشی از قبیل انواع ویدئووال، نمایشگر LED، مانیتورهای تخصصی LCD، سیستم های نظارت تصویری، پروژکتور و ... می باشد.

BARCO لیدر جهانی و باتجربه ترین تولید کننده سیستم های نمایشی در دنیاست. این شرکت دارای کارخانجات متعدد در کشورهای بلژیک، آلمان، هند، ایتالیا، کره جنوبی، نروژ، انگلیس، چین و ایالات متحده آمریکا است. فروش این شرکت در سال 2017 بالغ بر یک بیلیون یورو و تعداد پرسنل این شرکت در حال حاضر 3590 نفر است. بارکو در بیش از 90 کشور دنیا نمایندگی فعال دارد.

 

سیستم های نمایشی شرکت بارکو که در اتاق کنترل مورد استفاده قرار می گیرد برای استفاده بلند مدت و به شکل شبانه روزی 7/24 طراحی و ساخته شده اند؛ به همین جهت تکنولوژی پیشرفته و کیفیت این تجهیزات یک الزام قطعی است .

شرکت بارکو را نباید با شرکت های کوچک غربی یا شرکت های خیلی بزرگ از قبیل ال جی، سامسونگ، میتسوبیشی، هیوندای، اوریون و ... مقایسه کرد. این شرکت ها تولیدات مصرفی متنوعی را به بازار عرضه می کنند و در یک بازار تخصصی و صنعتی سیستم های نمایشی برای مصارف خاص رقیب بارکو محسوب نمی شوند. شرکت بارکو تنها تولید کننده در دنیا می باشد که به طور تخصصی و متمرکز بر روی سیستم های تصویری کار می کند و کلیه بخش های تجهیزات خود را در کارخانجات این شرکت تولید کرده و به تمامی روند تولیدات خود کنترل کامل داشته و توانایی ارائه گارانتی و پشتیبانی دراز مدت  را دارد.

شرکت سیبستان از سال 1369 به عنوان نماینده شرکت بارکو در ایران فعالیت می کند و در این مدت، اجرای موفق بیش از 100 پروژه اتاق کنترل و استودیو در سر تا سر ایران را در پرونده خود دارد.