تیم سیبستان

تیم سیبستان

سیبستان

شرکت سیبستان از سال 1369 به عنوان نماینده شرکت بارکو در ایران شروع به فعالیت کرد. سیبستان مفتخر است که در عین ارائه باکیفیت ترین سیستم های نمایشی در دنیا ( بارکو ) از نظر طراحی فنی ، طراحی سایت ، فروش ، نصب ، راه اندازی و گارانتی بلند مدت بهترین عملکرد را داشته است .

تخصص

انتخاب سیستم نمایشی اتاق کنترل و استودیوهای پخش یک امر بسیار تخصصی است ؛ چرا که از مهم ترین بخش های هر سازمان جهت نمایش اطلاعات و مدیریت متمرکز داده ها می باشد . نظر به تکنولوژی پیشرفته این سیستم ها مبتنی بر کارایی دراز مدت و به شکل 7/24 ، هزینه آن ها نیز قابل توجه است ؛ بنابراین باید توجه داشت که طراحی فنی اولیه با توجه به نیاز کاربر و پشتیبانی مهندسی از این سیستمها بسیار مهم است.

 

 

سیبستان تجربه فروش و اجرای بیش از 100 پروژه اتاق کنترل و استودیوهای پخش در سرتاسر ایران را دارد . در این پروژه ها بیش از 1000 کیوب DLP  در مراکز حساس کشور نصب و راه اندازی شده و پشتیبانی می شود .

این شرکت دارای مهندسین  با تجربه و آموزش دیده در دانشکده شرکت بارکو بلژیک است .

شرکت سیبستان تمامی پروژه های خود را با دو سال فول گارانتی بیمه می کند و دارای انبار لوازم یدکی و سیستم های جایگزین است و همواره توانایی سرویس و خدمات 24 ساعته را دارد .

با در نظر داشت موارد بالا می توان به این نتیجه قطعی رسید که فعالیت موفق و پایداردر زمینه سیستم های نمایشی اتاق کنترل و استودیو های پخش تنها منوط به کیفیت تجهیزات نیست و عوامل دیگری نظیر طراحی فنی اولیه ، گارانتی و پشتیبانی دراز مدت را نیز باید در نظر گرفته شود.